Veisimas

Alta Genetics nuo seno dirba gyvulių veisimo ir genetikos srityje. Suvokdami išskirtinius jūsų ūkio poreikius ir siekius galime pasiūlyti tinkamus ir perspektyvius sprendimus.

Pagrindinis Alta siekis – suteikti savo partnerių ūkiams pridėtinės vertės. Sukūrę pasitikėjimu grįstus santykius bei išmatuojamus ir realius rezultatus, galėsime ženkliai padidinti jūsų ūkio pelningumą.

Geriausi genetiniai ir maksimalūs vaisingumo rezultatai suteikia jūsų ūkiui naujos vertės. Alta taip pat siūlo sprendimus, padėsiančius pasiekti geriausią rezultatų tvarumą.

Viena svarbiausių sėkmingos ir produktyvios bandos ypatybių yra Alta - 4 - etapų karvių teorija.

Karvė, auginama pagal Alta 4 etapų teoriją, gyvena ramų ir laimingą gyvenimą. Karvės laktacijos laikotarpis yra skirstomas tik į keturis etapus:

  • KĄ TIK APSIVERŠIAVUSI – turinti sveiką veršiuką be jokių metabolinių sutrikimų;
  • APSĖKLINTA – apsėklinta tik vieną kartą, t.y. su vienu sėklos vienetu;
  • VERŠINGA – veršingumas patvirtinamas po pirmojo apsėklinimo, neprireikiant veršingumo nutraukimo;
  • UŽTRŪKUSI – karvė užtrūkinama tol, kol yra sveika, ir neturi jokių laktacijos metu pasireiškusių problemų.

Kai galvijai yra auginami taikant 4 etapų teoriją, nepatiriama jokių brangių ir ilgai trunkančių problemų, kurios mažina galvijų nešamą pelną. Taip auginamos karvės neserga mastitu, uždegimais, atraminės sistemos ir kitomis ligomis. Tokioms karvėms nereikalingas veršingumo nutraukimas. Gera gyvulių sveikatos būklė padidina bandos nešamą pelną. Tokios bandos pieno gamyba yra pastovi ir prognozuojama.

Jeigu norite, kad jūsų bandai priklausytų daugiau karvių, auginamų pagal 4 etapų teoriją, rinkitės genetinį planą Productive Life (PL). Šis pasirinkimas nulems ne tik ilgesnę karvių gyvenimo trukmę, bet ir gyvulių sveikatą bei atsparumą ligoms. Pasirinkus PL genetinį planą padidinama tikimybė, kad jūsų bandą sudarys daugiau karvių, auginamų pagal 4 etapų teoriją. Laktacijos metu karvės, kurioms būdingas aukštas PL rodiklis, rečiau serga mastitu ir kitomis ligomis.

Kiti aukštos kokybės Alta gaminiai, pvz., RumiLife Cal24, Alta COW WATCH, SCCL Colostrum, taip pat padeda padidinti karvių, auginamų pagal 4 etapų teoriją, skaičių. Pasinaudodami Alta konsultacijomis savo pieninių karvių ir galvijų bandoms suteiksite tai, kas geriausia.

Susisiekite su mumis