Wakely grūdų malūnai

Wakely grūdų malūnais grūdai apdorojami daugiau nei 30 metų. Wakely gamina plataus asortimento grūdų apdorojimo įrangą, skirtą ūkininkams, rangovams ir kooperatyvams. Įrenginių konstrukcija ir konstrukcijos kokybė leidžia klientams drąsiai traiškyti, valcuoti, malti grūdus į miltus ar dribsnius.

Wakely grūdų apdorojimo įrenginiai gali apdoroti visus grūdus, kurių drėgnumas 4–40 %.

 Wakely naudoja tik rievėtus grūdintus valcus, kurie esant apkrovai nelinksta ir nesikreipia. Kadangi šie valcai tarpusavyje nesiliečia, jiems reikia mažiau priežiūros. Wakely grūdų apdorojimo įrenginiai buvo kruopščiai išbandyti sudėtingiausiomis lauko sąlygomis.

Veiksmingesnis pašaro apdorojimas ir tikslesni rezultatai sąlygoja didesnį pašaro veiksmingumą. Jūsų gyvuliai gaus daugiau maistingų medžiagų iš pašaro ir atitinkamai išlaidos pašarui bus mažesnės. Klestės tiek jūsų gyvuliai, tiek jūsų verslas.

Smart Farm siūlo šiuos Wakely grūdų apdorojimo įrenginius:

  • 0350 grūdų traiškymo ir sauso valcavimo įrenginys yra lengvas, veikia greitai ir ekonomiškai. Jį lengva paruošti darbui ir jis sumala, sutraiško ar valcuoja 5-6 tonas grūdų per valandą. Įrenginys veiks ilgai, o jam reikalinga minimali techninė priežiūra. Nors šis įrenginys pasižymi Wakely būdinga kokybe ir patvarumu, jis prieinamas ir individualiems ūkininkams, kurie naudodami šį įrenginį turės galimybę išgauti maksimalią pašarų vertę. 

 

  • 0510 racionavimo įrenginys yra daugiafunkcis  grūdų apdorojimo įrenginys, kuriuo galima atlikti keletą su grūdais susijusių užduočių. Jo išeiga yra nuo 6 iki 15 tonų. Įrenginio valcai yra subalansuoti taip, kad beveik nėra vibracijos, todėl įrenginio triukšmo ir vibracijos lygis yra labai žemas. Šių savybių dėka įrenginys tarnauja ilgiau, gerinama darbinė aplinka. 

 

  • 0830 grūdų valcavimo ir traiškymo įrenginiai yra skirti klientams, kuriems reikia valcuoti grūdus, kurių drėgmė nuo 4 iki 40 % priklausomai nuo metų laiko sąlygų. Įrenginiai suteikia klientams galimybę traiškyti grūdus tiesiai į priėmimo duobę arba sausai valcuoti tiesiai į pašarų priekabą. Išeiga yra nuo 18 iki 22 tonų per valandą.

 

  • 1240 grūdų apdorojimo įrenginys skirtas šiuolaikiniam grūdų srityje dirbančiam rangovui. Tvirta įrenginio važiuoklė leidžia greitai įveikti ilgus atstumus, važiuoti net nelygiu reljefu. Įrenginys sukurtas pasitelkiant 3D CAD technologiją. Jo išeiga iki 50 tonų, įrenginys turi triukšmo ir vibracijos slopinimo sistemą.  

 

Susisiekite su mumis