30.10.2020

NutriOPT

Siekdami, kad Jūsų gyvulių mityba būtų visavertė, turite kontroliuoti pašarų maistinę sudėtį.

NutriOpt On-site Adviser prietaisas leidžia atlikti tikslią analizę be poreikio išgabenti mėginį. Jis pateikia Jūsų žaliavų kokybės kontrolę bei įžvalgas apie jas, kad galėtumėte priimti geriau pagrįstus sprendimus dėl kasdienio žaliavų naudojimo ir pagerinti našumą, remdamiesi patarimais realiu laiku.

Tam, kad galėtų pasiūlyti pašaro analizę realiu laiku Trouw Nutrition pristatė NutriOpt On-site Adviser prietaisą. Šis novatoriškas sprendimas atskleidžia tikrąją pašarų sudedamųjų dalių maistinę vertę ir padeda pagerinti našumą bei pelningumą. Remiantis mūsų išsamia NutriOpt duomenų baze, NutriOpt On-site Adviser pateikia tikslius analizės rezultatus, kurie Jums leidžia priimti tikslesnius sprendimus.  

Rankinis skaitytuvas yra novatoriškas, nešiojamas artimųjų infraraudonųjų (NIR) spindulių įrenginys, kuris per Bluetooth ryšį siunčia visus duomenis apie mėginį į Jūsų išmanųjį telefoną.

NutriOpt siūlo:

  • Greitą kokybės įvertinimą – šis išmanus sprendimas pradedamas vietoje atliekant žaliavų nuskaitymo procesą. Atliekama tiksli analizė, o mėginys lieka vietoje.
  • Prieinami mitybos patarimai – NutriOpt On-site Adviser prietaisas pasižymi NIR technologija, leidžiančia optimizuoti pašarus remiantis realiu laiku teikiamais patarimais. Prisijungimas prie išsamios NutriOpt duomenų bazės ir interneto portalo leidžia akimirksniu optimizuoti pašarų sudėtį, atlikti kokybės kontrolę ir gauti įžvalgas apie žaliavas. 
  • Galimybę priimti geresnius informacija paremtus sprendimus – pasitelkdami novatorišką technologiją ir realiu laiku gautus rezultatus, galite priimti geresnius informacija paremtus sprendimus, tikslinti pašaro sudėtį ir taip didinti našumą ir pelningumą bei sumažinti riziką.
  • Visada galite kreiptis ekspertų pagalbos per mūsų internetinę pagalbos platformą via nutriopt.com/support

 

Susisiekite su mumis